DNN Designer
24 lipca 2024   Wyszukaj w portalu:  Szukaj
 > e-Learning
 
StartInformacje i programe-LearningFAQOpłatyCertyfikat EITCAKontakt
Studia w systemie e-Learning

Europejskie Certyfikacyjne Studium EITCA Informatyki Biznesowej w systemie e-Learning to nowoczesne zdalne studia niestacjonarne z zakresu informatyki stosowanej. 

 

Certyfikacyjne Studium e-Learning przewidziane jest dla studentów i absolwentów szkół wyższych, kadr pracowniczych oraz wszystkich osób zainteresowanych podniesieniem swoich kwalifikacji i otrzymaniem uznawalnego w Europie certyfikatu IT oraz dyplomu ukończenia dwusemestralnego studium informatycznego. Program studium przewiduje 2 semestry akademickie (180 godzin), każdy semestr obejmuje 6 kursów (zawierających wykłady, ćwiczenia i laboratoria). Cały program może być ukończony przez słuchacza Studium w dowolnym czasie.

 

Studium prowadzone w pełni zautomatyzowanym sieciowym systemie e-Learning (zdalne studia odbywają się poprzez portal internetowy spersonalizowany dla każdego indywidualnego uczestnika) stanowią bardzo wygodną i pod względem organizacji czasu studenta, wysoce konkurencyjną, w stosunku do studiów stacjonarnych, formę kształcenia.

  • Studia e-Learning  mogą być rozpoczęte w dowolnym terminie (rekrutacja jest otwarta w ciągu całego roku akademickiego) i realizowane w dowolnym czasie (np. w godzinach wieczornych, czy w weekendy), w dowolnym miejscu przy wykorzystaniu komputera i sieci Internet
  • W ramach systemu dostępne jest na bieżąco aktualizowane i zaawansowane pod względem funkcjonalności archiwum materiałów dla wszystkich kursów
  • Wykłady dostępne są w formie dokumentów i prezentacji elektronicznych (e-Wykłady)
  • Wdrożony jest specjalny system zdalnych ćwiczeń (e-Ćwiczenia) oraz zdalnych laboratoriów (e-Laboratoria)
  • Oferowany jest  również dostęp do forum społeczności studentów systemu e-Learning, m.in. dyskusji technicznych, merytorycznych, ogólnych, czy też ogłoszeń rynku pracy
  • Wdrożony jest specjalny system zdalnych egzaminów testowych on-line, kończących każdy kurs (zaliczeniowych i końcowych).
  • Procedura egzaminacyjno-certyfikacyjna EITCA (na którą składa się zaliczenie egzaminów z poszczególnych e-kursów objętych programem) będąca warunkiem ukończenia Studium (otrzymania Europejskiego Informatycznego Certyfikatu EITCA oraz dyplomu ukończenia dwusemestralnego studium informatycznego) może być podjęta w dowolnym terminie od czasu rozpoczęcia Studium (np. w okresie nawet jednego miesiąca).

Warunkiem ukończenia Studium Certyfikacyjnego jest zaliczenie (w formie zdalnych testów w ramach systemu e-Learning) wszystkich 12 kursów objętych dwusemestralnym programem.

 

Certyfikaty Informatyczne uzyskiwane po ukończeniu Europejskiego Informatycznego Studium Certyfikacyjnego e-Learning (sygnowane przez europejską sieć naukowo-przemysłową: konsorcjum Europejskiego Instytutu Certyfikacji IT (EITCI), Europejskiej Platformy Profesjonalistów Informatyków (ITPD), Krajowej Sieci Naukowej KBN LFPPI, Laboratorium Kryptografii Kwantowej przy PWr., Centrum Szkoleniowego IT CompLearn, firmy CompSecur IT Solutions, w partnerstwie z firmami Microsoft, IBM, Sun, HP, Cisco, Symantec, Juniper, ISS, Novell, RedHat, MySQL) zostaną przesłane pocztą do absolwentów lub będą do odebrania w placówkach Centrum Szkoleniowego CompLearn.

 

Rekrutacja na studia w systemie e-Learning odbywa się drogą elektroniczną (on-line) w ramach tego portalu albo w sposób tradycyjny w sekretariacie studium. Informacje o czesnym Studium Certyfikacyjnego oraz o obecnie obowiązujących promocjach znajduje się w zakładce w menu głównym.

 

W celu rozpoczęcia procesu rekrutacyjnego on-line prosimy o rejestrację (naciskając odpowiedni guzik w okienku poniżej) - umożliwi to administracji studiów skontaktowanie się z Państwem (poprzez e-mail) i dopełnienie koniecznych formalności.

 

Dodatkowe informacje na temat rekrutacji mogą Państwo otrzymać  w odpowiedzi na  e-mail przesłany na adres:

studium-bizn@complearn.pl

    
Logowanie do systemu e-Learning
W celu rozpoczęcia studiów w systemie e-Learning prosimy o rejestrację (która jest pierwszym krokiem procedury rekrutacyjnej). Na podany przez Ciebie adres e-mail zostanie wysłana instrukcja. Po dopełnieniu formalności rekrutacyjnych utworzone konto e-Learning zostanie aktywowane.

Jeśli posiadasz już aktywowane konto systemu e-Learning możesz zalogować się poniżej:Nie pamiętam hasła
Logowanie e-Learning Zmniejsz


Nie pamiętam hasła
Start
Informacje i program
e-Learning
FAQ
Opłaty
Certyfikat EITCA
Kontakt
Podmiot certyfikujący Zmniejsz

eitci.jpg 

    
Rekrutacja

Rekrutacja na studia w systemie e-learning realizowana jest on-line (w ramach tego portalu) albo w sekretariacie studiów.

W celu rozpoczęcia procesu rekrutacyjnego on-line prosimy o rejestrację w okienku poniżej - umożliwi to administracji studiów skontaktowanie się z Państem (poprzez e-mal) i dopełnienie koniecznych formalności.

  
Start | Informacje i program | e-Learning | FAQ | Opłaty | Certyfikat EITCA | Kontakt
Informatyczne Studium Certyfikacyjne eLearning | Warunki korzystania | Polityka prywatności
Wykonanie systemu
Krajowa edycja Studium EITCA realizowana jest przy współfinansowaniu z Budżetu Państwa oraz Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.